İletişim   Şirket Hakkında

Bu sayfayı sizin için titizlikle hazırlıyoruz

Çok yakında bu sayfa yayınlanacak, sabrınız için teşekkürler

bu sayfayı sizin için titizlikle hazırlıyoruz.

senin sunucun, senin kontrolün.

Türkçe'ye "Sunucu Kiralama" olarak çevirdiğimiz kelime, yani Dedicated Server aslında "Adanmış Sunucu" anlamına gelmektedir.

Bu, sunucuyu tek başınıza yönetebileceğiniz anlamına gelmektedir. Ayrıca sunucuda verilen kaynakların tamamı size aittir. Bu sebeple ortak kullanılan sunuculara ve VPS'e kıyasla daha özgür kullanım sunar. Ayrıca dilerseniz bu sunucunuzu sanallaştırarak bir çok parçaya bölebilirsiniz.

Bir bilgisayar gibi işler ve yapabilecekleriniz sınırı yoktur. Genellikle ticari olarak hizmet verecek kişi ve firmalarca tercih edilir.

SSS.

Sunucunuzu sipariş ve kurulum sonrası sizinle paylaşacağımız panel bilgileri ile yönetebilirsiniz. Sunucunuza kurulan işletim sistemine bağlı olarak bu durum değişiklik gösterebilmektedir.
Yeni misiniz? Endişelenmeyin, her bir müşterimize temel destek hizmetlerini ücretsiz sunarız. Bir sorunuz olduğunda veya bir sorunla karşılaştığınızda bize durumu açıklayan bir destek talebi gönderin ve arkanıza yaslanıp sizin için bunu çözmemizi bekleyin! Size en hızlı şekilde yardımcı olacağız. Ancak eğer sunucu yönetimi hakkında bilginiz yoksa bir VPS ile başlamanızı öneririz.
Ne yazık ki bu hizmette yüksek maliyetler ve firmalarla yapılan sözleşmelerden dolayı iade seçeneği sunamıyoruz. Ancak yaşadığınız sorunları çözmek için iş ortaklarımızla her zaman hazır olacağız. Yine de iade talep edebilirsiniz, iade talebiniz değerlendirilip izlenecek yol ve seçenekler size sunulacaktır. Bunun bir iade garantisi olmadığını unutmayın.
Nelere izin verdiğimizi sözleşmelerimizde inceleyebilirsiniz, ancak size fikir vermek için yasakları özetlersek, T.C. yasalarına göre suç sayılan herşey yasaktır. Bunun yanı sıra sunucunuzda herhangi bir yetişkin içerik, hack ve telif hakkıyla korunan verilere kesinlikle izin vermiyoruz. Bu durumda hizmetiniz iadesiz olarak iptal edilir.

Hâlâ sorularınız mı var?